Borçka & Arhavi Turu - Atabarı Turizm | 0466 212 37 74
580
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-580,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

BORÇKA & ARHAVİ TURU

Borçka Karagöl, Arhavi Mençune Şelalesi

Dünyanın en güzel gölleri listesine kesinlikle girmesi gerektiğini düşündüğümüz bu göl Karadeniz’in saklı kalan cennetlerinin sadece bir tanesi. Borçka gölü aslında bir heyelan gölüdür. Şehri keşfetmek isteyen turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden biri olan burası Arhavi Mençuna Şelalesi, doğal güzellikleri ve mesire yerleri ile görenlerin beğenisini kazanıyor.

Günübirlik

Yürüyüş

Mola

Alışveriş

Doğa

Rehber

BORÇKA KARAGÖL

Artvin merkeze 57 km, uzaklıkta, dünyanın en güzel gölleri listesine kesinlikle girmesi gerektiğini düşündüğümüz, Karadeniz’in saklı kalan cennetlerinin bir tanesi. 1900’lerin başlarında Klaskur yaylasında bulunan bir tepenin kayması sonucu, deresinin önünü kapatması ile meydana gelmiştir.

MENÇUNA ŞELALESİ

Şelale, Artvin Arhavi ilçesindedir. Şehri keşfetmek isteyen turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden biridir. Doğal güzellikleri ve mesire yerleri ile görenlerin beğenisini kazanıyor. Mençuna şelalesini ziyaret ettiğinizde hem şelale ve çevresini keşfedebilir, hemde güzel bir piknik yapabilirsiniz.