Transfer - Atabarı Turizm | 0466 212 37 74
780
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-780,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

TRANSFER HİZMETLERİ

9 + 1 Mercedes Vito, 19 + 1 Minibüs Crafter, 35 + 1 Midibüs Otokar Sultan, 46 + 1 Otobüs Mercedes Travego

Bizimle kendinizi özgür ve önemli hissedeceksiniz. Kendi özgün çizgilerimizi ve düşüncelerimizi yansıtan araçlarımız ile gideceğiniz yere güven ve konfor ile sizi transfer edip ulaşırsınız.

MERCEDES VITO 9 + 1

Yerli ve yabancı tüm misfirlerimizin transferlerinde zamanlama, konfor ve emniyetini ön planda tutan, mesleğinde uzmanlaşmış nitelikli bir kadroyla hizmet vermekteyiz.

VW CRAFTER MINIBUS 19 + 1

Fuar, seminer ve toplantı organizasyonlarınızın katılımcı transferlerini; konforlu ve dakik hizmet kalitemizle ve güvenilliğimizle en iyi çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

OTOKAR SULTAN MIDIBUS 35 + 1

Gezi, eğitim, kültür, sanat, eğlence ve tüm bu etkinliklere yönelik ulaşım, transfer ihtiyaçlarınızı size özel planlamalarla gerçekleştiriyoruz.

MERCEDES TRAVEGO OTOBÜS 46 + 1

Bizimle kendinizi özgür ve önemli hissedeceğiniz bir ortamda keyifli yolculuklar yaşarsınız. Kendi özgün çizgilerimizi ve düşüncelerimizi yansıtan araçlarımız ile gideceğiniz yere güven ve konfor ile ulaşırsınız.